Listopad 2010

Co si o mim blogu myslíte??

29. listopadu 2010 v 20:01 VAŠE PŘIPOMÍNKY
Do komentářů tohoto článku napište co si myslíte o mim blogu :)Karel Gott -Trezor

29. listopadu 2010 v 18:29 Videa

Ke$ha -Tik Tok

29. listopadu 2010 v 16:33

Jezevčík

29. listopadu 2010 v 16:25 Zvířátka
Jezevčík je v dnešní době velice oblíbený pes. Někteří chovatelé, jako jsou myslivci ho používají pro myslivost, ale v dnešní době se čím dál tím více chová jako domácí mazlíček a hlídač. Je vhodný k vystavování na psích výstavách a někteří milují agility. Je to velice společenský pes, je přátelský, oddaný, ale i paličatý, proto potřebuje důslednou výchovu. Je to také vynikající hlídač.
(zdroj: našla sem to na seznamu(seznam.cz) a do vyhledávače sem si nastavila ,,enciklopedie") :))
jezevčík

Bernardýn

28. listopadu 2010 v 21:53 Zvířátka
Bernardýn je plemeno psa, které je spjato se zachraňováním lidí z lavin. To je však sporné. Jisté je to, že Hospic sv. Bernarda svého času choval tyto psy již od roku 1660, používal je však pro tah. Bernardýn je velké plemeno, které se rozhodně nehodí do města, průměrně se dožívá 11 let.
(zdroj: našla sem to na seznamu(seznam.cz) a do vyhledávače sem si nastavila ,,enciklopedie") :))
bernardýn

Anglický buldok

28. listopadu 2010 v 21:49 Zvířátka
Anglický buldok se dříve používal ke zvláštním účelům - k zápasům s medvědy a býky. Vznikl křížením mastifů a teriérů. Dnes se buldoci chovají především pro výstavy. Má často zdravotní problémy. Má roztomilou povahu, jinak se mu říká tarač. (zdroj: našla sem to na seznamu(seznam.cz) a do vyhledávače sem si nastavila ,,enciklopedie") :)
buldok

Jack Russel teriér

28. listopadu 2010 v 21:42 Zvířátka
Jack Russell teriér je velmi temperamentní psík, který je velmi populární především v Austrálii, kde jsou největší chovy a Británii odkud pochází avšak není zde standardem uznán. Je to pes, který má rád legraci a své rodině je oddán. Většinou je k lidem přátelský a je oblíbený u dětí. Je velmi milý a přátelský. (zdroj: našla sem to na seznamu(seznam.cz) a do vyhledávače sem si nastavila ,,enciklopedie") :)
jrt

Německý ovčák

28. listopadu 2010 v 21:27 Zvířátka
Německý ovčák je plemeno psa, pocházející z Německa. Je to nejrozšířenější plemeno psů na světě a nejrozšířenější služební plemeno - tady se používá k ochraně majetku i k práci policejní, záchranářské, vodí slepce. Kdysi byl německý ovčák zneužit k hlídání zajatců v nacistických táborech. (zdroj: našla sem to na seznamu(seznam.cz) a do vyhledávače sem si nastavila ,,enciklopedie") :)
no
Zúčastni se WE soutěže!! Jestli si myslíš (a možná to tak i je! :D), že si vyhrál(a) klikni SEM!!
Koukni na TENHLE blog.
                      

blbost
Díky za návštěvu! :)