Červen 2011

Mám dvě NEWý ikonky!

26. června 2011 v 17:53 Obrázky
Tady je moje první ikonka:
A druhá:
Obě sem si dělala sama. Já wim, sou nic moc :( Ale zatím to stačí, ne??
Ta druhá (oranžovo-žlutá) se aktuálně víc hodí k mému vzhledu. (K mému CHUPA-CHUPS vzhledu) První ikonka se víc hodí ke vzhledu který sem měla před tímhle. (Většinou tam byli borůvky a...já nwm, prostě dřívější vzhled)

No....když budete kopírovat, použijte prosím tyhle ikonky :) Vaše Chupeace!

Volitelnej horní box zase funguje!

24. června 2011 v 14:37 Moje kecy!!!
ANO!!! JO, JO,....JO! :D Volitelnej horní box mi zase FUNGUJE! F.U.N.G.U.J.E.! SUPER, CO? :D No, já sem strašně šťastná :DD


Mám podělanej volitelnej horní box :(

22. června 2011 v 20:27
Představte si, že se mi podělal volitelnej horní box. To je to, jak sem tam měla napsaný
Nudíš se? Klikni SEM!
Máš žízeň? Udělej ----> KLIK!
Nenudíš se? Pořádně si pročti MŮJ BLOG!
Myslíš si že tě nikdo nemá rád? Možná tě utěší TOHLE!
Líbí se ti tu? To je moc a moc, moc a hodně a hodně a moc DOBŘE!
a něco jako že AUTORKA BLOGU JE ONLINE. No a chtěla sem smazat to že sem online a podělalo se mi to - VŮBEC SE TO NESMAZALO! Což je pěkně BLBÝ! Musela sem si nastavit ,,Nezobrazovat", jinak by sem tam furt měla ,,AUTORKA BLOGU JE ONLINE!" :( Pěkně blbý. Prostě sem NAŠTVANÁ!!!

Mohla bych udělat nějaký rozhovor...

20. června 2011 v 18:33 Moje kecy!!!
Teď mě napadá, že sem dlouho nepsala žádnej článek kterej by nebyl tipu 20.WE soutěž, 5.BLESKOVKA, videa z COMEBACKU apod. Mohla bych udělat nějaký rozhovor... :D Tak kdopak se dobrovolně přihlásí na rozhovor?? :D No doufám že to někdo bude. Takže jestli někdo chcete, abych s Vámi dělala rozhovor, napište do komentářů nebo na můj e-mail (werunka.we@seznam.cz) nebo kdo mě znáte tak se se mnou nějak spojte. Budu se těšit, a doufám že se budete těšit i Vy! :) Tak pište ;)

__flashReplacement__

Výherce 20. WE soutěže

20. června 2011 v 18:09 Výherci WE soutěží
Konečně někdo napsal správnou odpověď na 20.WE soutěž. Nebylo to FISH ale A FISH - měl tam bejt člen! Protože když napíšete jen FISH, znamená to RYBY. Né RYBA.
No a Vy se ptáte kdo odpověděl správně? Přece Chupka Emka! A tady má diplom:
Tak doufám že se Ti, Chupko Emko, diplom líbí :) A Vy ostatní...PIŠTE KOMENTÁŘE, CHOĎTE NA MŮJ BLOG A ZASOUTĚŽTE SI TAKY! :D Aktuálně žádnou soutěž nedělám, ale brzy bude! :D TAK SE TĚŠTE!
Vaše Chupeace.

Moje NK má blog :)

19. června 2011 v 20:29 Moje kecy!!!
Ahoj lidi :) Tak zase píšu... Moje NK (nejlepší kámoška) si založila blog :) Určitě Vás zajímá adresa toho jejího blogu kterej se mi strašně líbí! Tak TADY to je!
Na levý straně je Chupka Emka (ta moje NK) & na pravo sem já (Chupeace Veríís). Měli sme výročí přespání a tak sme museli udělat tradici - vyfotit se přes Skype s mokrejma vlasama který sme umokřili v bazénu :D

Comeback - 43. díl - Obraz paní Rybkové

8. června 2011 v 20:45 Comeback

Saša dědila! Hodná sousedka jí odkázala obraz psa Juklíčka. Jenomže domů si ho vzít nemůže, máma by ho prodala. Potřebují peníze, zvlášť teď, když kvůli Saše musí šetřit na pračku - polámala totiž valchu. Prozatím si Saša pověsí obraz u Pacovských. Aspoň na pár dní, než se naučí lhát, aby mohla mámě tvrdit, že jej ve skutečnosti zdědila Iva a půjčila jí ho. Tomáš se zaplete do politiky: poté, co mu Jirka Korn vyfouknul reklamu na tvarůžky, mu Marcelka dohodila vystoupení na předvolebních shromážděních Strany všech ("Boty pro všechny zdarma!")

Comeback - 42. díl - Let mouchy

8. června 2011 v 20:43 Comeback

Tomáš má obvyklé starosti s Ozzákem, který se snaží vyhnout práci v obchodě, jak může. Do toho jej osloví ředitel gymnázia, kam chodí Iva s dvojčaty: jako významný absolvent této školy má Tomáš pohovořit k žákům!

Comeback - 41. díl - Bez kláves neodejdu

8. června 2011 v 20:42 Comeback

Zúčastni se WE soutěže!! Jestli si myslíš (a možná to tak i je! :D), že si vyhrál(a) klikni SEM!!
Koukni na TENHLE blog.
                      

blbost
Díky za návštěvu! :)