Moje kecy!!!

Slovní fotbal!

24. července 2011 v 11:41
Ahoj :) Chcete si zahrát slovní fotbal? Jestli jo čtěte:
Já napíšu do komentářů jedno slovo - např. RUKAVICE. Končí to na E, takže vy napíšete něco od E - např. ESO. To zase končí na O, tak ten další napíše něco na O a tak dále. Chápete? Doufám že jo :) Tak pište!
__flashReplacement__

SmileBlogush....! odchází ze ♥SB♥

20. července 2011 v 20:20
SmileBlogush...! mi napsala, že si jí mám smazat ze SBéček, protože pozastavuje blog. Sice je to škoda, ale pokusím se najít jiné blogy se kterými bych se spřátelila :)
__flashReplacement__

Změněno!

19. července 2011 v 13:11

Vzhled změněn! :)

A je to! :D Líbí se Vám to? Sice to je takový HODNĚ jednoduchý, ale mně se to prostě líbí. Barevný :) HOOOODNĚ barevný ;)
__flashReplacement__

Měním vzhled!

19. července 2011 v 11:42
Právě měním vzhled blogu, takže nedivte,když to tu bude takový...všelijaký :D
Žádné články však nemažu,ani neměním velikost stránky apod., tak si kllidně v klidu čtěte moje příspěvky :)

Vaše Chupeace! ;)

Dnešní návštěva zubaře

12. července 2011 v 15:25
Jestli to někoho zajímá tak čtěte ;) Dneska sem byla na rovnátkách. Na horní jedničky mi dal zezadu jakýsi dvě (asi) kovový jakoby tyčky. Narážim do nich dolníma zubama a ,,SUPROVĚ" se s tim jí :P Na noc si mám dávat do pusy takový gumičky který mi drží ty patra na >správnym< místě co maj bejt. Prej že už tu čelist posouvá do předu...no, sem zvědavá jestli tohle pomůže!

Volitelnej horní box zase funguje!

24. června 2011 v 14:37
ANO!!! JO, JO,....JO! :D Volitelnej horní box mi zase FUNGUJE! F.U.N.G.U.J.E.! SUPER, CO? :D No, já sem strašně šťastná :DD

Mohla bych udělat nějaký rozhovor...

20. června 2011 v 18:33
Teď mě napadá, že sem dlouho nepsala žádnej článek kterej by nebyl tipu 20.WE soutěž, 5.BLESKOVKA, videa z COMEBACKU apod. Mohla bych udělat nějaký rozhovor... :D Tak kdopak se dobrovolně přihlásí na rozhovor?? :D No doufám že to někdo bude. Takže jestli někdo chcete, abych s Vámi dělala rozhovor, napište do komentářů nebo na můj e-mail (werunka.we@seznam.cz) nebo kdo mě znáte tak se se mnou nějak spojte. Budu se těšit, a doufám že se budete těšit i Vy! :) Tak pište ;)

__flashReplacement__

Moje NK má blog :)

19. června 2011 v 20:29
Ahoj lidi :) Tak zase píšu... Moje NK (nejlepší kámoška) si založila blog :) Určitě Vás zajímá adresa toho jejího blogu kterej se mi strašně líbí! Tak TADY to je!
Na levý straně je Chupka Emka (ta moje NK) & na pravo sem já (Chupeace Veríís). Měli sme výročí přespání a tak sme museli udělat tradici - vyfotit se přes Skype s mokrejma vlasama který sme umokřili v bazénu :D

REKLAMY SEM!

28. května 2011 v 12:13
Reklamy pište POUZE k tomuto článku :)

Psaní deníku

20. května 2011 v 22:30
Já sama si deník píšu. Je to dobrá věc, pokud nemáte kamarády , takže nemáte komu zdělovat svoje nejtajnější tajemství. Nebo si ho taky můžete psá, protože hodně zapomínáte, tak si každý den poznamenáte co se dělo a otom víte co jste dělali třeba ve čtvrtek 19.5.2011 :) Nebo vás prostě baví si něco psát :D To je můj případ :D (pořád něco píšu..kreslim apod.)
Když si deník spisujete třeba už rok, je to zajímavý, když to pak čtete po tom roce :D Já jsem si v mém deníku několikrát četla situaci s gymplem. Nejdřív den otevřenejch dveří. Potom den kdy byli přijímačky a nakonec den po přijímačkách, kdy sem zjistlita že mě vzali :D Pak se k tomu ještě připíše první den v nový škole a v pololetí, nebo prostě nějak tak v půlce roku :)
Na deník si můžete vybrat jakejkoli sešit nebo prázdnou knížku. Já mám nejradši linkovaný knížky :) No ale asi je nejlepší kroužkovej blok bez linek. Jsou tam líp vidět kresby a různý malůvky. Aktuálně mám linkovanou knížku s kostičkovanym zelenym obalem. Na přední straně obalu mám čtyři samolepky tipu ,,RUCE PRYČ!" apod. Ze zadní strany obalu mám nalepenou větší smaolepku kterou jsme dostávali ve škole. (je na ní žába) No...........a to je asi všechno :)
__flashReplacement__
 
 

Reklama

Zúčastni se WE soutěže!! Jestli si myslíš (a možná to tak i je! :D), že si vyhrál(a) klikni SEM!!
Koukni na TENHLE blog.
                      

blbost
Díky za návštěvu! :)